Застосунки

5 нотатників, які стануть у пригоді студентам

Хоча можливості людського мозку надзвичайні, неможливо пам’ятати все. Особливо, коли постійно надходить нова інформація, яку потрібно опрацьовувати та аналізувати — як під час навчання в університеті, коли важливо вести конспекти. До речі, багато хто залишається вірним цій звичці й після здобуття освіти та занотовує, зберігає важливу інформацію, професійні лайфхаки тощо. Якщо ви — студент, викладач або людина, що звикла конспектувати, пропонуємо вам добірку застосунків, які спростять процес та допоможуть структурувати інформацію.

Simplenote

Проста програма, створена саме для конспектування. До нотаток не можна додавати вкладення, продукт доволі простий, не обтяжений додатковими функціями. Між собою нотатки можна пов’язувати тегами, тому цей застосунок стане в пригоді не тільки студентам, а й викладачам, письменникам, редакторам, журналістам, контент-менеджерам тощо.

Посилання на завантаження: Android | iOS

StudyBlue

Розробники цього застосунку добре попрацювали для тих, хто полюбляє флешкартки та квізи. Наприклад, для повторення та закріплення матеріалу, самоперевірки або підготовки до екзаменів. Для створення карток застосунок використовує програму навчального курсу, тобто сформувати їх можна автоматично. Але студенти можуть генерувати картки самостійно та обмінюватися ними прямо в застосунку.

Посилання на завантаження: Android | iOS

Microsoft Lens

Microsoft Lens — швидкісний мобільний сканер. Його можна використовувати для зацифрування друкованих та рукописних текстів (сканування сторінок підручників, конспектів) та навіть зображеного на дошці. Програма за потреби самостійно зменшує зображення та покращує його якість. Доступні формати файлів — PDF, Word, PowerPoint, Excel. Зберігати їх можна на локальному пристрої, в OneDrive та OneNote.

Посилання на завантаження: Android | iOS

Audio Memos

Деякі студенти полюбляють записувати лекції на диктофон і вже потім або прослуховувати їх, або занотовувати тільки найголовніше. В Audio Memos краща в порівнянні з вбудованими диктофонами якість звуку — викладача буде добре чутно, навіть якщо розташуватися в іншому кутку аудиторії.

Посилання на завантаження: Android | iOS

Dragon Anywhere

Цей застосунок буде корисним слухачам лекцій англійською та німецькою або тим, хто користується цими мовами в повсякденному житті та полюбляє робити голосові нотатки. Програма транскрибує мову в текст, ніби як записує все під диктування. Dragon Anywhere підлаштовується під швидкість начитки й не обмежує довжину тексту — затонувати можна як одне слово, так і довгу лекцію чи й розділ для вашої книги.

Посилання на завантаження: Android | iOS

Boostnote

Застосунок створений спеціально для девелоперів — у ньому зручно зберігати фрагменти коду. Розробники Boostnote впевнені, що завдяки йому програмісти можуть створювати власні бази знань для підвищення ефективності — документи можна пов’язувати між собою, передбачена функція пошуку тощо. До того ж у застосунку доступні понад 150 тем для редакторів, тому кожен користувач зможе підлаштувати його під власні уподобання.

Посилання на завантаження: Android | iOS

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корисні програми для любителів велоподорожей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.