Новини

Astra Starr: українці презентували першого віртуального інфлуенсера

Наприкінці липня в інстаграмі з’явився новий незвичайний користувач під ніком Astra Starr — 18-річна дівчина, що переїхала до Києва з Берліна. Чим вона вирізняється з-поміж решти користувачів? Astra Starr існує тільки у віртуальній реальності. Це — розробка української агенції креаторів FFFACE.ME, як повідомили у VECTOR.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Astra Starr (@starr.astra)

Про «дівчину» поки що відомо небагато: вона — модниця, прихильниця саморозвитку та не має шкідливих звичок. Щодо присутності в інстаграмі плани в неї досить далекоглядні: Astra Starr публікуватиме фото, відео, сторіс та навіть вестиме прямі ефіри. Уже за 5 днів після реєстрації на акаунт цієї створеної за допомогою графічних редакторів 3D-моделі підписалися понад 900 користувачів мережі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Astra Starr (@starr.astra)

За інформацією VECTOR, Astra Starr розвиватиметься відповідно до свого статусу й віку, матиме власну соціальну позицію та розповідатиме про свій спосіб життя та звички.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Astra Starr (@starr.astra)

Що відомо про FFFACE.ME, творців першої української діджитал-блогерки? Це — команда креаторів, що створює цифрові продукти та працює з клієнтами з Європи, Центральної Азії та Північної Європи. Вони випускають 3D-контент, інстаграм-фільтри, застосунки з елементами доповненої реальності, займаються фото- та відеопродакшеном, саунд-дизайном, організовують офлайнові заходами з використанням AR-технологій та навчають 3D-дизайну та AR.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.