Застосунки

Безкоштовні застосунки для перегляду кіно в оригіналі зі смартфону

Що ще, як не цікавий фільм, допоможе згаяти час у довгій черзі, у потязі або просто холодним осіннім вечором? Хоча більшість із нас надає перевагу телевізійному перегляду, іноді доводиться задовольнятися порівняно невеликим екраном смартфона. Пропонуємо вашій увазі добірку мобільних застосунків, котрі можуть стати непоганою альтернативою YouTube, перевантаженим рекламою сайтам та платним стримінговим сервісам.

Tubi TV

Щотижня в Tubi TV з’являються десятки нових фільмів та серіалів, які можна переглядати абсолютно безкоштовно. Застосунок оновлюється за рахунок реклами, тож варто бути готовим до того, що іноді доведеться перериватися на трансляцію промо-роликів, але їх усе одно набагато менше, ніж на вітчизняному телебаченні. До бібліотеки сервісу увійшли популярні та касові фільми з високими рейтингами за версією IMDb.

Посилання для завантаження: Android | iOS

Popcornflix

Безкоштовні повнометражні фільми без підписки та додаткових умов — це Popcornflix. Сервісом просто користуватися: зручні фільтри допоможуть обрати потрібний жанр, а для запуску перегляду знадобиться всього пара кліків. Радимо звернути увагу на цей додаток, якщо ви вивчаєте або знаєте іспанську — частина контенту саме іспаномовна.

Посилання для завантаження: Android | iOS

Crackle

Якщо ви любите голлівудське кіно, спробуйте Crackle. Це повністю безкоштовний застосунок, бібліотека котрого постійно поповнюється фільмами, серіалами та популярними телешоу від класики всіх часів до новинок. Створивши безкоштовний обліковий запис, можна насолоджуватися переглядом без реклами та з різних пристроїв.

Зверніть увагу: програма містить фірмове програмне забезпечення Nielsen, що використовується для дослідження ринку.

Посилання для завантаження: Android | iOS

Crunchyroll

Crunchyroll може зацікавити любителів аніме. У бібліотеці сервісу зібрано більш як 25 000 епізодів таких відомих серіалів, як Kimetsu no Yaiba, Black Clover, One Piece, Naruto Shippuden, Hunter x Hunter, Dragon Ball та ін. Усі вони знаходяться в безкоштовному доступі, перегляд можливий не тільки на Android та iOS, а й на інших платформах — Windows, Xbox One, PlayStation тощо. 

Посилання для завантаження: Android | iOS

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Програми для монтажу відео

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *