Приложения

Безкоштовні застосунки для підтримання психічного здоров’я

Ми не завжди можемо правильно охарактеризувати свій психічний стан, зрозуміти, як насправді почуваємося та з чим це пов’язано. До того ж деякі люди соромляться або не вважають за потрібне обговорювати ментальні проблеми навіть із рідними. Але піклуватися про внутрішнє самопочуття потрібно — нехай для початку з мобільними застосунками, що допоможуть зрозуміти себе та зменшити рівень напруги.

WYSA

Це — бот на основі штучного інтелекту. З ним можна поговорити — у робота є багато позитивних розмовних скриптів, щоби підняти настрій та самооцінку. Він допомагає впоратися із самотністю та тривожністю, пропонує вправи на розпізнавання прихованих емоцій, покращення продуктивності та впевненості в собі.

Посилання для завантаження: App Store | Google Play

MindDoc

Тричі на день застосунок цікавиться настроєм та відчуттями людини, а коли помічає щось дивне або незрозуміле — ставить уточнювальні питання, щоби вловити ознаки депресії або відстежити певні закономірності в проявах емоцій та настроїв. Це важливо для того, щоби виявити можливу проблему якомога раніше та одразу звернутися по допомогу.

Посилання для завантаження: App Store | Google Play

Happify

Інтерактивний застосунок допоможе вам зрозуміти свій стан через ігри та квести. Програма аналізує можливу проблему — поганий настрій та його причини, низьку самооцінку, млявість тощо — і загадує виконати певну вправу, щоби відволікти людину від негативних думок чи відчуттів.

Посилання для завантаження: App Store | Google Play

Mindshift

Застосунок стане в пригоді тим, хто часто відчуває тривогу. У базі даних Mindshift є багато інформації про причини виникнення паніки та вправи, розроблені спеціалістами з когнітивно-поведінкової терапії. Вони допоможуть відновити спокій, а додаткові функції застосунку сприятимуть закріпленню нових звичок, що позитивно вплинуть на якість життя.

Посилання для завантаження: App Store | Google Play


Матеріал суто інформаційного характеру. Просимо вас не займатися самолікуванням та консультуватися з кваліфікованими лікарями у випадку виникнення будь-яких проблем зі здоров’ям та самопочуттям. Редакція не гарантує будь-яких результатів та не несе відповідальності за можливі наслідки використання цієї інформації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Застосунки-ігри для діток

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *