Застосунки

Бібліотека в смартфоні: добірка безкоштовних застосунків

Навіть якщо часу на улюблену книгу немає вечорами або у вихідний, багато хто любить читати дорогою на роботу й додому. Якщо це про вас і ви давно звикли до електронних книг, спробуйте одну з безкоштовних бібліотек із нашої добірки — можливо, саме вона стане вашою улюбленою.

PocketBook Reader

Цей застосунок вирізняє зручне читацьке меню. Інтерфейс легко налаштовується під потреби користувача: ви можете змінювати фон, контрастність, яскравість, шрифти, орієнтацію, швидкий доступ, закладки, нотатки, виділення та навіть підключення словника.

У програмі можна читати книги, журнали, комікси (підтримуються спеціальні формати саме під цей тип контенту, загалом їх 26), а також слухати аудіокниги. Якщо у вас є колекція книг на Dropbox або Google Books, їх також можна «підтягнути» в застосунок та читати в зручному форматі.

Посилання для завантаження: Android | iOS

Cool Reader

Cool Reader — один із найстаріших та найпопулярніших застосунків для Android. Функціонал нагадує PocketBook Reader — програма підтримує популярні читацькі формати, має безліч налаштувань. Зокрема, можна форматувати текст під себе — обирати шрифти, фони, відображення заголовків, стиль абзаців тощо.

У застосунку є кілька величезних каталогів з безкоштовними книгами та немає реклами. Програма підтримує epub, rtf, html, fb2, doc, txt, chm, tcr, pdb, prc, mobi, після завантаження проситиме доступ до дзвінків та пам’яті пристрою.

Посилання для завантаження: Android

FBReader

FBReader — це безкоштовний застосунок для комфортного читання книг, що зберігаються у вашому смартфоні. Він підтримує основні популярні формати (epub, mobi, fb2, rtf, doc, html, звичайний текст) та може працювати без підключення до мережі. А за умови з’єднання пристрою з інтернетом ви можете мандрувати багатьма каталогами, де зібрані багатотисячні добірки.безкоштовних та платних книг на всі смаки.

Посилання для завантаження: Android

KyBook 2

Приємний у використанні безкоштовний застосунок для тих, хто любить порядок у своїй «бібліотеці». Програма читає всі популярні формати, підтримує зв’язок з багатьма відкритими каталогами та хмарними сховищами, красиво упорядковує книжки на віртуальних поличках. У застосунку дуже багато налаштувань, за бажанням можна придбати версію PRO (сплачується один раз) і завжди потому читати без реклами та отримати доступ до елітних та закритих бібліотек.

Посилання для завантаження: iOS

MapleRead CX

MapleRead — це вдосконалена універсальна програма для читання електронних книг із великою кількістю параметрів. Ви можете налаштувати відображення книги за власним смаком (класика, сучасна книга або сувій) та обирати теми з більш як 30 різних варіантів. У текстах можна робити нотатки, шукати переклад окремих слів або й цілих речень, а деякі поширені дії задавати жестами. Передбачена можливість обміну книгами з іншими користувачами.

Посилання для завантаження: iOS

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 9 фоторедакторів, про які ви могли забути

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *