Корисне

Білл Гейтс розповів, про що шкодує ще з часів коледжу

Ім’я Білла Гейтса знайоме практичному кожній людині на планеті. Цього непересічного чоловіка можна по праву вважати іконою технологічного світу. Адже саме він подарував людству персональні комп’ютери, операційну систему Windows і Microsoft Office, а станом на грудень 2021 року посів четверте місце в рейтингу найбагатших людей світу. Тож чи є Гейтсу про що шкодувати?

Карколомних успіхів мільярдер досягнув навіть попри те, що свого часу покинув навчання — пішов із Гарварду вже через 2 роки після вступу. Цікаво, яких би висот він досяг, аби отримав вчений ступінь?

Попри те, що сам Гейтс не схвалює розмови на кшталт «що, якщо», проте, виступаючи перед студентами своєї альма-матер, він зізнався, про що дійсно шкодує. Виявилося, що сьогодні мільярдер вважає, що йому варто було би бути більш товариським.

Можна припустити, що у випадку Гейтса освітня ретроспектива виявила потребу в більшій взаємодії з іншими — кращих соціальних навиках, міцніших стосунках. Адже одна із запорук успіху — мати справу з людьми, які вірять у те, у що вірите ви. Для цього потрібні навички спілкування, тоді як жоден диплом про вищу освіту не гарантуватиме те, що ви ними володітимете на достатньому рівні.

Звісно, це — не заклик до того, аби кидати навчання та масово подаватися в підприємництво, ні. Просто варто пам’ятати, що освіта як така ще не визначає придатність людини зайняти ту чи іншу посаду. Головне — практичний досвід та здатність людини влитися в команду однодумців, чи не так?

За матеріалами: Inc. Magazine

ЗА МАТЕРІАЛАМИ: Тоні Роббінс одним реченням пояснив найпоширенішу помилку більшості лідерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.