Застосунки

Читаємо іноземними мовами: корисні застосунки

Вивчаєте іноземні мови та шукаєте доступні способи покращувати свій рівень у зручний спосіб? Цікавих варіантів багато — можна дивитися кіно, слухати подкасти або читати книги мовою оригіналу. Якщо ви любите літературу — перегляньте нашу добірку корисних сервісів.

LingQ

Читати іноземною мовою в задоволення — це саме про LingQ. Тут можна обрати найбільш зручний формат — новини, книги, пости, подкасти на різні теми. Застосунок вміє рекомендувати матеріали відповідно до рівня знань.

У LingQ зручні словники — ви можете додавати до них будь-які слова та вирази, перевіряти слова за допомогою SRS-системи, відстежувати статистику та власний прогрес. Головна перевага застосунку — мультимовність, він надає доступ до тисяч матеріалів аж 42-ма мовами.

Посилання для завантаження: Android | iOS

BBC Learning English

Цікавий та корисний застосунок для тих, хто бажає вдосконалити академічну британську англійську. Платформа надає доступ до тисяч аналітичних та новинних матеріалів, кожен із яких можна детально розбирати. У бібліотеці застосунку ви знайдете тексти та аудіодоріжки, з ним легко вивчати новітні фрази, що можна використовувати в повсякденних розмовах. Користувачам пропонуються матеріали різної складності, від початкового рівня до тих, що розраховані для людей із бездоганним рівнем володіння мовою.

Посилання для завантаження: Android | iOS

Beelinguapp

Цей застосунок — вдалий вибір для новачків. Він містить багато адаптованих текстів іноземними мовами, які можна синхронно перекладати іншими, якими ви володієте. У бібліотеці є як класичні електронні книги, так і аудіо, можливість обирати складність твору залежно від рівня знань. Загалом із цим застосунком можна читати та слухати 14-ма мовами, всю аудіоначитування виконували безпосередньо носії.

Посилання для завантаження: Android | iOS

Goodreads

Шукайте, позичайте та діліться улюбленими книгами на Goodreads, найбільшому у світі вебсайті для читачів та рекомендаціях до книг. Понад 75 мільйонів учасників спільноти вже додали до своїх полиць більш як 2,2 мільярда книг.

У застосунку можна шукати книги за сканкопіями обкладинок, отримувати поради від інших користувачів, а також брати участь у читацьких челенджах. Окрім безкоштовного контенту в бібліотеці застосунку є рідкісні платні екземпляри, а також можливість «позичати» книги для прочитання.

Посилання для завантаження: Android | iOS

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корисні застосунки для вивчення англійської мови

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *