Uncategorized

Добірка GPS-трекерів для відстежування місцеперебування дитини

Завдяки сучасним технологіям батькам досить легко слідкувати за тим, де перебувають їхні дітки. Якщо ви ще не користуєтеся GPS-трекерами, подивіться нашу добірку програм — раптом якась із них стане вам у пригоді.

Де мої діти

З цим застосунком ви завжди знатимете, де ваша дитина, чи не спізнилася вона до школи, коли саме прийшла додому й не тільки. Його можна встановити на смартфон або смартгодинник — обидва пристрої підходять для того, щоби вести щоденник переміщень, слухати, що відбувається довкола дитини, переписуватися в сімейному чаті, перевіряти ресурс заряду смартфона, відправляти надгучні сигнали, якщо малюк не чує вас або увімкнув режим без звуку. 

Посилання на завантаження: Android | iOS

Сімейний Трекер

Ще один зручний локатор, що в реальному часі відстежуватиме місцеперебування ваших рідних та дасть можливість переглядати історію їхніх пересувань за тиждень. Програма проста у використанні та не переобтяжена функціоналом. У ній є сімейний чат, функція відправлення SOS-повідомлення з визначенням координат, відстеження втраченого смартфона та контролю авіаперельотів — це зручно для тих, хто багато подорожує.

Посилання на завантаження: Android | iOS

iSharing

Цим застосунком із задоволенням користуються не тільки батьки, а й діти, тому що крім стандартного функціонала його можна використовувати як засіб гейміфікації. З ним смартфон легко перетворюється на рацію для обміну короткими повідомленнями. Решта можливостей додатку досить стандартні: він показує місцеположення людини, попереджає, коли вона прибула до місця призначення або покинула його, відправляє SOS-повідомлення, показує, де знаходиться загублений чи втрачений телефон тощо.

Посилання на завантаження: Android | iOS

GeoZilla

GeoZilla — один із найточніших трекерів, користуватися котрими можна безоплатно. Програма позиціюється радше як пошукач для загублених або викрадених телефонних пристроїв — прокладає маршрути, якими до них можна дістатися. У застосунку є приватний чат із можливістю надсилати медіафайли та переписуватися текстом, переглядати історії пересування за 3 останніх дні. Одночасно можна відстежувати до 12-ти осіб та задавати до 10-ти геолокацій. Це — одна з небагатьох утиліт, що економить заряд смартфону, оскільки працює тільки тоді, коли людина, яку відстежує програма, рухається.

Посилання на завантаження: Android | iOS

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Застосунки для автомобілістів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.