Застосунки

Добірка застосунків для саморозвитку

Розвиватися — набувати нові знання, звички чи навички — сьогодні набагато простіше, ніж ще 10 років тому. Тим паче, що завдяки зручним мобільним застосункам це можна робити буквально будь-де та будь-коли, витрачаючи мінімум часу. Якщо ви любите дізнаватися нове та прагнете стати кращою версією себе, перегляньте нашу добірку безкоштовних програм для самовдосконалення. Сподіваємося, вони стануть вам у пригоді.

TED

Цей застосунок сподобається тим, хто полюбляє різноманітні лекції. Натхненні спікери TED обговорюють різноманітні теми від розвитку корисних звичок до екології, економіки, культури, медицини, наукпопу, психології тощо.

Цікаво й те, що ви зможете не тільки розширювати світогляд, а і вдосконалювати свій рівень англійської мови.

Посилання для завантаження: Android | iOS

Curiosity

Ще один англомовний застосунок, корисна програма для покращення ерудиції. Curiosity щодня надсилатиме вам цікаві факти в зручному форматі коротких постів або відеороликів. Зазвичай це — документальні матеріали, що стосуються історії та науки, мистецтва й літератури, психології та технологій, подорожей, медицини та багато чого іншого.

Посилання для завантаження: Android | iOS

Remente — Self Improvement

Remente — універсальний застосунок для контролю власної поведінки, здобуття корисних звичок, відстеження настрою, стану психічного здоров’я. Програма містить безліч корисних інструментів для самодопомоги, зокрема для досягнення цілей.

Завантаживши застосунок, ви отримаєте доступ до бібліотеки лекцій про різні концепції щоденного вдосконалення та інтерактивні посібники з чисельними практиками формування сталого способу життя.

Посилання для завантаження: Android | iOS

NeuroNation — Brain Training

NeuroNation — зручний та простий у використанні застосунок для «прокачування» розумових здібностей та покращення, розкриття вашого потенціалу. В основі програми — новітні досягнення нейронауки та когнітивної психології, а розробники додатка розробники тісно співпрацювали з провідними дослідниками та науковцями.

У застосунку є багато завдань на тренування пам’яті, логічного мислення та навичок концентрації. Усі заняття проходять у цікавій інтерактивній формі та не забирають багато часу.

Посилання для завантаження: Android | iOS

Khan Academy

Ще один англомовний застосунок, де можна розвиватися шляхом перегляду доволі простих для сприйняття лекцій. Теми найрізноманітніші. Тут ви знайдете безліч уроків з історії, музики, фізики, біології, математики, фінансів, економіки тощо.

Програма підійде й тим, хто тільки починає вчити англійську або стикається із труднощами сприйняття інформації на слух: до кожного відео є текстова транскрибація.

Посилання для завантаження: Android | iOS

Forest

Forest — проста інтерактивна програма, що допоможе завжди доводити почате до кінця. Застосунок особливо корисний для тих, хто легко відволікається на соцмережі та проводить у них надто багато часу, що можна натомість використати з користю.

Кожен день ви маєте виростити символічне дерево, залишаючись зосередженим на певному завданні та не перемикаючись повсякчас на стрічки новин інстаграму чи фейсбуку. Можна встановлювати час безперервної роботи над завданням за допомогою секундоміра чи таймера, користуватися бібліотекою мотивуючих та надихаючих фраз та ін. Зауважте — для Android застосунок безкоштовний, власникам iOS доведеться заплатити за нього або знайти альтернативу.

Посилання для завантаження: Android | iOS

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безкоштовні застосунки для підтримання психічного здоров’я

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *