EdTech

LanguageТech: перспективний ринок для створення технологічних продуктів

Останнім часом популярність технологічних продуктів у сегменті EdTech динамічно зростає. Цьому сприяє не лише частковий перехід на дистанційне навчання, а й те, що сучасні технології роблять освіту доступнішою та інклюзивнішою для людей у всьому світі. Наприклад, для тих, хто з різних причин не має змоги отримувати знання у звичний спосіб через місце перебування, хвороби чи обмежені можливості.

Лідерами з-поміж таких продуктів очікувано стали програми та платформи для вивчення мов. І це не дивно з огляду на сучасний ринок праці: перелік професій, для здобуття яких потрібно знати бодай одну іноземну мову, постійно розширюється.

До речі не завжди для того, щоби заснувати успішний лінгвістичний стартап, потрібний складний продукт, локалізований на іншомовних ринках. Популярністю користуються також орієнтовані на доволі невеликі аудиторії програми. Наприклад, застосунки для вивчення державних мов для школярів або інтерактивні онлайн-посібники з ділового листування тощо. Отже, вирішили звернути увагу на сучасні тренди в LanguageТech та перспективи галузі.

Останнім часом усе більшає кількість мовних продуктів на базі штучного інтелекту, тому їхнім засновникам та стартаперам нового покоління варто зосередитися саме на цьому напрямку.

Гейміфікація — ще один обов’язковий елемент незалежно від того, створюєте ви програму для дітей чи для дорослих. Для цього багато розробників уже використовують технології віртуальної та доповненої реальності. Наприклад, можна організувати віртуальну екскурсію відомим музеєм, щоби поповнити словниковий запас, або влаштовувати мовні батли між студентами.

Уже у 2021 році продукти для вивчення мов становили 21 % ринку EdTech, і їхня частка продовжує зростати. Експерти та інвестори сходяться на думці, що це зростання має довгостроковий характер. Прогнозований обсяг ринку EdTech до 2025 року складе приголомшливі 297 мільярдів доларів.

Підвищення залученості студентів та персоналізація навчання — ще один актуальний тренд, який варто брати до уваги. До речі він повертає нас до технологій на базі штучного інтелекту, який і здатен індивідуалізувати взаємодії з користувачами.

Джерело: Education Technology

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 порад кар’єрного консультанта для тих, хто прагне заробляти більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.