Застосунки

Мобільні застосунки для планування та оформлення стрічки в Instagram

Як і в будь-якій сфері життя, стрічки користувачів в Instagram теж залежні від трендів, пір року, вподобань своїх власників тощо. Навіть якщо сторінку ви ведете виключно для себе, однаково хочеться, аби вона була естетичною, чи не так? Якщо ви оформлюєте профіль в одному стилі або ще тільки збираєтеся це робити, нагадуємо про три корисних застосунки для планування стрічки.

Plann: Preview for Instagram

Універсальний та умовно безкоштовний застосунок із безліччю можливостей для редагування фото, створення власних дизайнів та планування майбутніх публікацій.

У програмі є вбудований фоторедактор, з яким можна легко додати кожному знімкові професійнішого вигляду, користуватися фільтрами, рамками або стіікерами з бібліотеки застосунку, додавати сотні ефектів, малювати та писати на зображеннях тощо.

У застосунку легко додавати власні теми, планувати галерею наперед та створювати професійну фотосітку, проєктувати титри, керувати розкладом публікацій та навіть користуватися тисячами професійних зображень та відео з фондових бібліотек Pexels, Unsplash та Pixabay.

Посилання для завантаження: Android | iOS

Planoly

Цей застосунок вважається хорошим інструментом для ведення комерційних акаунтів. Програма допомагає в плануванні сітки, дозволяє робити чорнові публікації та збирати тематичні хештеги. Спробуйте Planoly, якщо сторінку веде не одна людина, — працювати в застосунку можна одночасно з іншими користувачами.

До речі цей бренд — офіційний партнер Instagram та Pinterest. Звісно, у платній версії «фішок» набагато більше, але й безкоштовна тішить ретельно продуманим функціоналом. Отже, у Planoly можна завантажувати фотографії, відео та зображення у форматі GIF зі смартфона, ПК, Dropbox або Google Drive. Нова функція заповнення дозволяє планувати публікації заздалегідь на кілька місяців наперед — у потрібний день та час застосунок нагадає про те, що допис потрібно поширити.

Вбудована аналітика та перегляд коментарів до кількох останніх постів прямо в застосунку — приємні бонуси, також доступні в безкоштовній версії. Але зважайте на обмеження — вона підійде тим, хто не планує додавати більш як 30 медіафайлів на місяць.

Посилання для завантаження: Android | iOS

Feed Preview for Instagram

Приємний та доволі простий застосунок для редагування фото та додавання публікацій — фото, відео та навіть каруселей. Зручно й те, що для перегляду стрічки не потрібно додатково логінитись — можна одразу переходити до редагування, не перемикаючись постійно між цим застосунком та Instagram. Одразу звідси можна не тільки управляти власною стрічкою, а й переглядати сторінки інших користувачів,

Спробуйте Feed Preview for Instagram, якщо просуваєте одночасно 2 і більше профілів, — адмініструйте одразу кілька каналів. У застосунку є локальна мережа для зберігання файлів, які ви передумали публікувати, тож до них можна будь-якої миті повернутися.

Посилання для завантаження: Android | iOS

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  5 нотатників, які стануть у пригоді студентам

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *