Застосунки

Монтуйте відео прямо в смартфоні: добірка застосунків

Якщо раніше якісні відеоролики можна було знімати тільки на професійні камери, то сьогодні це може робити майже кожен власник смартфона. Головне — обрати зручний застосунок для обробки та монтажу відеоряду. Наприклад, один або кілька з цієї добірки.

Quik

Проста та зручна програма для користувачів усіх вікових категорій — розробники позиціонують її як застосунок для людей віком від 12 років. Ролики можна створювати автоматично — достатньо просто обрати потрібні відео, фото та музичний трек із власної медіатеки або з бібліотеки Quik. Любителів ручних налаштувань чекає гідний набір стилістичних тем та фільтрів.

Готовим роликом можна одразу поділитися в соцмережах, електронною поштою тощо. Загалом приємний застосунок, але він більше для особистого користування — для відеомаркетологів та представників інших професій, що працюють із відео, функціонал може виявитись замалим.

Посилання для завантаження: Android | iOS

Splice

Простий, але потужний — саме так характеризують цей застосунок. У Splice можна швидко та легко створювати відео на телефоні безкоштовно та без реклами, до того ж вони виглядатимуть професійно. Тут ви за лічені секунди відредагуєте фрагменти майбутнього ролика, з’єднайте їх, додасте музичний супровід, переходи, фільтри та текстові вставки.

Відео експортується у високій якості. Його одразу, не виходячи з додатка, можна опублікувати у YouTube, Instagram, Tik Tok, Facebook, у кілька кліків обравши потрібне співвідношення сторін.

Посилання для завантаження: Android | iOS

Cute CUT

Застосунок підходить для професіоналів та пропонує кілька десятків інструментів для «просунутих» користувачів. З-поміж них — пензлі для малювання на зображенні, ефект картинки в картинці, «голлівудський стиль» редагування відео тощо.

Програму вирізняє простий та легкий для сприйняття інтерфейс, що візуально нагадує книжкову полицю, а також широкий вибір налаштувань. Кожна функція детально описана в спеціальному розділі з інструкціями.

Посилання для завантаження: Android | iOS

Magisto

Застосунок працює на базі штучного інтелекту. Це — професійна програма для редагування відео, але працювати з нею досить легко. Достатньо обрати стиль обробки, сам ролик та музичний трек — решту редактор зробить самостійно. Уже за кілька хвилин ви отримаєте готовий мініфільм, доклавши зовсім трішки зусиль.

Magisto — достатньо потужний застосунок для створення відеоісторій та красивих рухливих колажів. Є функції зміни орієнтації та кольору зображення, додавання текстів (великий вибір шрифтів), стікерів тощо.

Посилання для завантаження: Android | iOS

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корисні застосунки для вивчення англійської мови

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *