UncategorizedБізнес

Навіщо вашому бізнесу співпрацювати з галузевими експертами?

Сьогодні блог або відповідний розділ сайту з корисною інформацією про продукт — невідіймана частина стратегії просування в будь-якому бізнесі. Але проблема в тому, як залучити читача саме на ваш, бо ж сьогодні в інтернеті існує понад 600 мільйонів активних блогів, котрі, здається, розкрили вже всі важливі або цікаві теми. І в умовах такої конкуренції відомий маркетолог Ніл Патель радить співпрацювати з експертами, але не з питань звичного просування через, наприклад, рекламу.

Новий підхід до SEO-оптимізації

Усі ми знаємо, наскільки важлива SEO-оптимізація для ранжування сайту чи блогу в пошуковій видачі. Як допоможе експерт? По-перше, він говорить «мовою продукту» й може презентувати його краще навіть за досвідченого маркетолога. По-друге, він знає, як кінцевий споживач взаємодіє з продуктом та як його шукає, тобто порадить, якими запитами можна доповнити семантичне ядро. Нарешті, він може перетворити непопулярний запит у комерційний, якщо в нього самого велика аудиторія читачів та він погодиться опублікувати матеріал, що міститиме цей самий запит у зв’язці з вашим брендом.

Класичний інфлюенс

Знову ж таки мова йде про вже взнаваних експертів, котрим довіряють. Додавайте до власних публікацій експертні коментарі та поради. Тоді блог чи сайт стане джерелом перевіреної інформації для людей, зацікавлених у темах і продуктах, про які ви пишете.

Вища якість контенту

Навіть коли ви вважаєте, що чудово розбираєтеся в темі та знаєте напевно, про що пишете, не соромтеся попросити галузевого експерта перевірити якість контенту. Особливо у випадках, коли ви працюєте з певною термінологією чи використовуєте професійний жаргон.

Оптимізація контент-плану

Контент-план для блогу будь-якої направленості бажано прописувати наперед хоча би на кілька місяців. Ідеї можна шукати в інтернеті (наприклад, моніторити профільні видання або аналогічні блоги). Але краще залучити до створення контент-плану експертів — що більше людей зголоситься співпрацювати з вами, то краще. Вони допоможуть охопити максимум топіків, а їхні знання суттєво скоротять час, необхідний для створення контенту.

Джерело: Neil Patel

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тренди в розвитку стартапів у 2022 році

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.