Застосунки

Планувальники особистого та сімейного бюджету

Ведення бюджету — корисна звичка, яка дозволяє раціонально розподіляти гроші та аналізувати, наскільки важливе те, на що ми їх витрачаємо. Пропонуємо вашій увазі добірку планувальників, з якими можна стати ефективнішими та успішнішими.

Mobills

Проста програма для індивідуального використання. Вона відстежує надходження та витрати, нагадує про обов’язкові платежі, може управляти банківськими картками та планувати поїздки. У застосунка зручна навігація — додати транзакцію можна за лічені секунди навіть за відсутності інтернет-з’єднання.

Посилання для завантаження: Android, iOS

Finkee

Цей застосунок дозволяє вести бюджет не тільки в гривнях, а в євро, доларах та криптовалюті. Його можна синхронізувати з картками та налаштувати регулярні платежі. Передбачені інструменти аналізу — дані про обіг грошей можна отримувати у вигляді звітів або графіків. Реєстрація можлива через соціальні мережі.

Посилання для завантаження: Android, iOS

Goodbudget

Goodbudget підійде прихильникам методу конвертів, коли щомісяця певні суми з доходу розподіляються на категорї витрат — квартплата, продукти, розваги й т. ін. Завдяки цьому простіше розставляти пріоритети та планувати витрати наперед. Застосунок також може стати в нагоді парам, які тільки починають будувати стосунки та ще не мають спільного бюджету — вони матимуть уявлення, хто й на що звик витрачати гроші.

Посилання для завантаження: Android, iOS

Family Budget Finance Tracking

Універсальна програма для індивідуального або й сімейного трекінгу коштів. Запрошуйте рідних або друзів (наприклад, коли ви збираєтеся разом на відпочинок або влаштувати святкування) та в реальному часі спільно редагуйте дані. У налаштуваннях застосунку можна обирати валюту, дати, час та інші параметри, що дозволяє використовувати його навіть для ведення спільних професійних проєктів.

Посилання для завантаження: Android, iOS

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Застосунки, які допоможуть стежити за станом здоров’я

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.