Застосунки

Помічники в навчанні: цікаві застосунки для школярів і не тільки

Хоча батьки не надто задоволені тим, що діти багато часу проводять у смартфонах, з-поміж тисяч додатків є й ті, які допоможуть у навчанні. Кілька з них увійшли до нашої добірки корисних програм.

English Grammar Test

Простий у користуванні додаток для самоперевірки та покращення знань з англійської граматики. Завдання розділено на 2 рівні залежно від складності. Загалом у програмі 60 тестів, кожний із яких містить 20 запитань на різні теми (граматика, словотворення, часові форми тощо). Мінімалістичний інтерфейс не відволікає від заняття, у застосунку є щоденні уроки, англомовний чат, аналізатор особистого прогресу.

Посилання на завантаження: Android | iOS

Microsoft Math Solver

Вивчення математики, алгебри, геометрії та статистики завдяки цьому застосунку може стати простішим та зрозумілішим. Програма вміє розв’язувати типові задачі та давати роз’яснення. Щоби отримати відповідь, достатньо сканувати завдання та трішки почекати. Microsoft Math Solver розпізнає друкований та рукописний текст, тобто завдання можна сканувати з підручника, зошита або навіть дошки.

Посилання на завантаження: Android | iOS

iNaturalist

Застосунок для дітлахів та дорослих, які цікавляться природою. Програма ідентифікує рослин та тварин, дозволяє більше дізнатися про навколишній світ та спілкуватися з іншими користувачами. З-поміж них — більш як 400 000 натуралістів, радих ділитися експертним контентом, та ентузіастів, що роблять власні внески в наукові дослідження.

Посилання на завантаження: Android | iOS

Anatomist

Цей додаток можна назвати одним із кращих для вивчення людської анатомії. Він повністю англомовний, тож якщо дитина думає про те, щоби в майбутньому стати лікарем, з ним можна починати вчитися на спеціаліста міжнародного рівня. Розробники створили повноцінну анатомічну бібліотеку з картинками, детальними описами та тестами для перевірки знань.

Посилання на завантаження: Android | iOS

Star Walk 2

У сучасній шкільній програмі астрономія як предмет дещо недооцінена. Але навіть якщо ваша дитина не збирається працювати в цій галузі, вона може отримати ґрунтовні знання про Всесвіт, планети й зірки тут. Хоча би з погляду різностороннього особистісного розвитку. Застосунок візуально привабливий, з простим інтерфейсом, цікавими поясненнями та яскравими картинками.

Посилання на завантаження: Android | iOS

The History of Everything

Історія людства від прадавніх часів і до наших днів в одній програмі — так можна схарактеризувати цей застосунок. Від нього практично неможливо відірватися — розробники ефектно подали матеріал та зібрали в одному місці безліч цікавих фактів та важливих подій. Усі пояснення наведені англійською, тож це — ще і своєрідний мовний тренажер.

Посилання на завантаження: Android | iOS

R.I.D.

Застосунок для тих, хто хоче покращити свою українську та позбутися суржику. У ньому можна вивчити безліч колоритних слів  — збагатити своє мовлення. R.I.D. цікавий ще й тим, що завдяки йому можна дізнатися багато цікавих фактів про культуру та історію різних куточків України.

Посилання на завантаження: Android

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мобільні застосунки для бігу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.