Автоматичне продовження

За замовчуванням підписка на чати та канали з автоматичним типом передплати автоматично продовжується після закінчення періоду її дії.

Якщо ціна чату змінилася, автоплатежі скасовуються і Користувачеві слід долучитись до чату заново.

У разі придбання будь-яких автоматично відновлюваних підписок Користувач погоджується із тим, що Axsioma стягуватиме вартість відповідної підписки з використанням  зареєстрованого в обліковому записі Користувача джерела оплати у перший день кожного нового розрахункового періоду. 

Якщо Axsioma не вдається автоматично списати кошти з картки через закінчення терміну її дії, блокування та з інших подібних причин, Користувачеві надається відтермінування на 7 днів для оновлення платіжних реквізитів. Протягом цього часу Користувач матиме доступ до чату або каналу. Після закінчення зазначеного терміну доступ до відповідного чату (підписки) анулюється, доки Користувач не оновить свої платіжні дані та не сплатить вартість користування чатом чи каналом.

Як скасувати підписку

Користувач може скасувати підписку в будь-який час до закінчення поточного розрахункового періоду. Скасування набирає чинності наприкінці поточного розрахункового періоду. Доступ до платних послуг зберігається з моменту скасування Користувачем підписки до початку наступного розрахункового періоду.

Правила повернення платежів

Повернення коштів, сплачених за право користування чатом чи каналом, передбачене лише в разі дострокового припинення роботи чату Оператором або внаслідок протиправних, шахрайських та інших передбачених чинним законодавством дій зі злим наміром, зафіксованих у чаті або каналі.

Оформлення повернення

Для відмови від послуг та оформлення повернення достатньо надіслати електронного листа за адресою [email protected], Axsioma підтвердить отримання запиту на повернення email-повідомленням за адресою, вказаною при оформленні замовлення (купівлі доступу). Якщо письмове підтвердження не приходить протягом 24 годин із моменту надсилання листа, просимо звернутися до нашої служби підтримки за телефоном, вказаним на сайті.

Для оформлення повернення потрібно повідомити: 

  • ПІБ та email, вказані при оформленні замовлення; 
  • назву послуги (назва чату, посилання на чат); 
  • дату замовлення; 
  • інформацію про здійснені платежі; 
  • причини відмови від послуг, а також іншу необхідну інформацію.

Якщо рішення на повернення коштів буде ухваленим, Користувач отримає відповідне підтвердження електронною поштою за вказаною в користувацькому профілі  email-адресою. Кошти будуть зараховані автоматично на картковий рахунок Користувача протягом 5-ти банківських днів.

У разі порушення правил оформлення запиту на повернення сплачених коштів або ненадання інформації, зазначеної вище, Axsioma залишає за собою право відмовити у поверненні коштів або розгляді звернення.

Закінчення періоду відмови

У випадку, якщо власник чату або каналу надав зазначені в умовах його користування послуги в повному обсязі до закінчення терміну ухвалення рішення про відмову та повернення коштів та/або протягом 7 календарних днів з моменту підписки на чат (наприклад: ви мали доступ до чату або каналу  протягом зазначеного часу), повернення коштів не здійснюється.

У разі порушення правил оформлення запиту на повернення коштів / відмову від послуг Axsioma залишає за собою право не розглядати його.