Застосунки

Програми для монтажу відео

Не обов’язково бути відеоблогером, щоби вміти монтувати ролики, адже можна створювати кіношедеври і для особистого архіву. Пропонуємо вашій увазі добірку програм для монтажу відео.

OpenShot

OpenShot — безкоштовний і простий відеоредактор. Він вміє розрізати та склеювати ролики, створювати статичні та анімовані заголовки, додавати ефекти й переходи, змінювати гучність звуку й багато іншого. Щоби змонтувати відео, перетягніть у вікно програми потрібні файли, розмістіть їх на шкалі часу в потрібному порядку, додайте ефекти й переходи з бібліотеки OpenShot. Заголовки й титри можна накладати, якщо завантажити ще одну безкоштовну програму — Blender.

Blender

Blender — редактор для 3D-моделювання. У ньому ви створите анімацію, мультфільм або комп’ютерну гру. В Blender є вбудований відеоредактор, який можна налаштувати під себе. Програма вміє різати, склеювати ролик, додавати зображення, маски, аудіо, переходи, ефекти, змінювати швидкість відтворення та ін.

DaVinci Resolve

Редагування відео з DaVinci Resolve складніше, ніж із попередніми сервісами з нашої добірки, — у програмі англомовний інтерфейс і є професійні інструменти. Але розібратися зможуть і новачки. В DaVinci Resolve можна різати і склеювати відео, видаляти фрагменти, прискорювати або уповільнювати відтворення, додавати переходи, маски, ефекти і т. д. У програмі є все для професійного редагування роликів.

Shotcut

Shotcut підходить для роботи на Windows, Linux, OS X, підтримує популярні формати відео й фото. Програма захоплює відео з екрану або камери, записує звук із комп’ютера, редагує ролики. Є інструменти додавання титрів, переходів, 3D-ефектів і т. д. Хороший вибір для тих, у кого вже був досвід монтажу відео в інших програмах, або готових розбиратися в «перевантаженому» інтерфейсі — в Shotcut дуже багато функцій.

HitFilm

Безкоштовна версія програми HitFilm Express підходить для базового редагування відео. Це — обрізка та склейка, додавання музики, масок і титрів, створення власних ефектів, корекція кольору, робота з 3D-об’єктами й т. ін. HitFilm — англомовний редактор, але працювати в ньому зможе й новачок. А якщо ви знаєте англійську — подивіться уроки на сайті розробника.

Lightworks

Lightworks — професійний відеоредактор, але його легко опанувати. У цій безкоштовній програмі є все, щоби змонтувати повноцінний фільм із субтитрами. Ріжте і склеюйте ролики, додавайте і прибирайте звук, використовуйте фото, заставки, ефекти, переходи й музику. Детальні туторіали англійською мовою шукайте на сайті розробника.

А ви часто фільмуєте? Які програми для монтажу та редагування ви могли б нам порадити?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Застосунки, які допоможуть стежити за станом здоров’я

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *