Застосунки

Програми для створення анімації

Анімований контент — хороший інструмент для того, щоби привернути увагу гостей сторінки чи сайту, а ще щоби просто та наочно пояснити навіть доволі складні речі. Малювання мультфільмів захоплює дітей і дорослих, а для батьків та педагогів взагалі може стати одним зі способів комунікації. Особливо в проблемних або неоднозначних ситуаціях.

Якщо вам цікаво спробувати власноруч зробити анімовану картинку або ви прекрасно малюєте та хочете протестувати якусь незнайому вам програму — можливо, ви знайдете, що шукаєте, у нашій черговій добірці корисних сервісів.

TupiTube

TupiTube — хороша програма, якщо ви плануєте спробувати себе в створенні анімації. Вона проста та зручна в користуванні, мультфільми в ній створюють навіть дітки.

Малювати доволі просто, особливо якщо користуватися вбудованою бібліотекою ресурсів. У ній можна знайти приклади та туторіали, опублікувати свої шедеври, завантажити чужі та долучитися до місцевої спільноти, що нагадує соціальну мережу.

Завантажити з офіційного сайту

Pencil2D

Pencil2D — це програма-мінімаліст із відкритим кодом для створення 2D-анімації. Хороший помічник для творчих людей, які не люблять відкладати класні ідеї на потім: малювати та оживляти об’єкти можна буквально на ходу.

Продукт підходить і для досвідчених анімаційників, і для новачків. Тут є приклади, корисні підказки, фільтри, ефекти, можливість обробляти растрову та векторну графіку. Щоправда, для маленьких художників програма може здатися перевантаженою функціоналом, але вони не знатимуть того напевне, допоки не спробують помалювати в Pencil2D.

Завантажити з офіційного сайту

Blender

Серед безкоштовних програм для анімації Blender вважається утилітою для професіоналів, так багато функцій вона поєднує. Не останнє значення має й те, що тут немає ні реклами, ні вотермарків, якими деякі розробники «прикрашають» продукти, створені користувачами в безкоштовних тарифних планах.

Програма сумісна з Windows, Linux та підходить для створення і 2D, і 3D зображень. Хоча Blender і може здатися заскладним продуктом, у бібліотеці є багато навчальних матеріалів, завдяки яким ви швидко опануєте цей редактор. Його варто спробувати хоча б для того, щоби власноруч перевірити такі ефекти, як флюїди, моделювання м’якого тіла, задимлення або й зміна ваги. Принаймні, зробити це абсолютно безкоштовно.

Завантажити з офіційного сайту

Synfig Studio

Знавці називають цю програму безкоштовним аналогом Adobe Flash, а його можливостей достатньо, аби створювати рекламні банери та навіть малювати мультфільми.

У застосунку можна користуватися фільтрами, присутні ефекти морфінгу та затінення. Зручно й те, що в програмі є підтримка скелетної 2D анімації, а готові матеріали можна рендерити не одразу й навіть на іншому ПК.

Завантажити з офіційного сайту

OpenToonz

Якщо ви бачили хоча б одну серію «Футурами» або «Губки Боба», то знайте — їх малювали саме в OpenToonz. Це — професійний програмний комплекс для створення двовимірної анімації, користуватися яким можна безкоштовно як з особистою, так і з комерційною метою.

У програмі є зручна функція скелетної анімації, широкий вибір інструментів для відмальовки персонажів та можливість переносити зображення з кальки.

Завантажити з офіційного сайту

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зробити інфографіку?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *