Наші контакти:

ТОВ «ВАЙСВІ ДІДЖИТАЛ»

03150, Україна, м. Київ, вул. Ямська, 52, кв. 21

Реєстраційний номер ЄДРПОУ 41541938

Тел./Факс представника в Україні: +38 044 272 09 38

e-mail: [email protected]

 Преамбула та загальні положення

1.1. Перед використанням сайту та програми ознайомтеся з цим Договором та його правилами;

1.2. Користування сайтом https://axsioma.com/ та іншими сайтами проєкту (далі за текстом — «Сайт»), а також користування програмою Axsioma (далі за текстом «Застосунок») та продуктами та послугами, пропонованими на Сайті та в Застосунку (далі за текстом — «Послуги» або «Сервіси»), регулюється умовами юридичної угоди, а саме цієї Публічної оферти (далі за текстом «Договір») між вами (користувачем сайту та додатку) та нами — компанією «YSV DIGITAL» (далі за текстом «Адміністрацією»).

1.3. Для послуг, що надаються на території України, під компанією YSV DIGITAL розуміється: ТОВ «ВАЙСВІ ДІДЖИТАЛ», ЄДРПОУ 41541938, e-mail: [email protected];

1.4. Відповідно до статті 633 Цивільного Кодексу України, цей документ є публічним договором (офертою), і в разі прийняття його умов користувач зобов’язується виконувати умови Правил сервісу.

1.5. Користувачем Сайту може бути будь-яка дієздатна фізична особа або суб’єкт підприємницької діяльності, зареєстрований державою в установленому порядку.

1.6. Отримуючи доступ до Послуг та користуючись ними, ви погоджуєтесь із цими Умовами Договору, які укладають угоду між вами та Адміністрацією. Якщо ви не погодитеся з цими Умовами, ви не отримаєте доступу до Послуг або не зможете користуватися ними. Ці Умови повністю замінюють попередні угоди чи домовленості між користувачами та Адміністрацією. Адміністрація може негайно скасувати ці Умови або будь-які Послуги, взагалі припинити надавати послуги, позбавити користувача доступу до Послуг або будь-якої їхньої частини в будь-який час та з будь-якої причини.

1.7. Адміністрація може час від часу змінювати Умови, пов’язані з Послугами, що надаються. Зміни набувають чинності після публікації Адміністрацією оновлених Умов або Політики з внесеними виправленнями або додатковими умовами надання відповідних послуг. Постійний доступ до Послуг або користування ними після такої публікації — свідчення того, що ви погоджуєтесь зі зміненими умовами користування Послугами;

1.8. Збір та використання Адміністрацією особистої інформації, пов’язаної з Послугами, що надаються, відбувається відповідно до Політики конфіденційності компанії «YSV DIGITAL», опублікованої за адресою: https://axsioma.com/privacy/.

1.9. Усі повідомлення, претензії та будь-яка інша кореспонденція, якими обмінюються Сторони, здійснюється в електронній формі за допомогою email-повідомлень, а також у формі повідомлень у межах Сайту або Застосунку, передбачених їхніми функціональними особливостями.

Визначення

2.1. Програма Axsioma (Застосунок) — програма як у цілому, так і її компоненти, представлена в об’єктивній формі сукупністю даних та команд, у тому числі вихідного тексту, коду, бази даних, аудіовізуальних творів, включених Адміністрацією до складу Застосунку, а також будь-якої документації щодо її використання.

 

2.2. Адміністрація — юридична особа, зареєстрована відповідно до законодавства України: Компанія ТОВ «ВАЙСВІ ДІДЖИТАЛ», юридична адреса: 03150, Україна, м. Київ, вул. Ямська, 52, кв. 21. Реєстраційний номер ЄДРПОУ 41541938, e-mail: [email protected]

 

2.3. Клієнт — фізична особа, яка досягла повноліття, завантажила та встановила Застосунок і зареєструвалася відповідно до Умов використання Застосунку.

2.4. Власник чату — клієнт, який створив чат або канал і встановив за нього плату в розмірі зазначеної суми, яка відображатиметься при долученні Користувача.

2.5. Користувач — клієнт, який за власним бажанням долучається до чату або каналу, створеного Власником, та сплачує вартість користуванням контентом чату або каналу. 

2.6. Чат (англ. chatter — балакати) — це обмін текстовими, голосовими та відеоповідомленнями в реальному часі між двома та більше користувачами в застосунку  Axsioma.

2.7. Канал — спільнота для двох та більше клієнтів із можливістю обмежити активність учасників.

2.8. Чат/канал з обмеженим терміном дії — має дату/час початку та кінця. Оплата стягується один раз при долученні Користувача до спільноти чату/каналу;

2.9. Чат/канал безстроковий — має дату/час початку, але не має терміну кінця. Абонентська плата стягується щомісяця на дату оплати за підключення до чату/каналу;

2.10. Договір — це документ, на підставі якого Адміністрація надає Клієнту Застосунок Axsioma для його використання на опублікованих в Публічній оферті умовах. (https://axsioma.com/publichnaya-oferta/). Відповідно до статті 633 Цивільного Кодексу України, цей документ є публічним договором (офертою), та в разі прийняття його умов користувач зобов’язується дотримуватись Правил сервісу. 

2.11. Облікові записи Клієнтів — захищена Політикою конфіденційності збережена сукупність даних про користувачів у сховищі бази даних Адміністрації  (https://axsioma.com/privacy/), необхідна для автентифікації Клієнтів та отримання доступу до його особистих даних та налаштувань.

2.12. Контент користувача (або Контент) — це будь-який контент (текст, відео, зображення, огляди, відгуки, коментарі тощо), створений Клієнтами.

2.13. Верифікація Клієнта — процес підтвердження справжності даних особи власника облікового запису  Застосунку Axsioma.

2.14. Сервіс-провайдер — фінансова компанія, яка надає послуги взаєморозрахунку Клієнтів у Застосунку Axsioma за допомогою наданих цією фінансовою компанією та  впроваджених Адміністрацією  АPI.

2.15. API — опис способів (набір класів, процедур, функцій, структур або констант), якими одна комп’ютерна програма може взаємодіяти з іншою програмою.

Умови використання

3.1. Щоб отримати можливість користуватися Послугами, Клієнт зобов’язується прийняти Умови користування Застосунку. До моменту прийняття Умов користування Послугами Адміністрації забороняється.

3.2. Прийняти Умови можна такими способами:

(А) вчиненням дії, що свідчить про прийняття Умов (натисканням на кнопку, проставленням галочки в чекбокс або аналогічною дією) у мобільному застосунку; або

(Б) фактичним використанням Послуг. У цьому випадку Клієнт погоджується із тим, що Адміністрація розглядатиме факт використання Послуг як прийняття Умов.

3.3. Користуючись мобільною програмою/сайтом проєкту або послугами, що пропонуються в мобільному застосунку чи на сайті, Клієнт приймає всі зазначені Умови. Якщо Клієнт не погоджується із цими Загальними Умовами або Додатковими Умовами, опублікованими в Публічній оферті, Адміністрація просить припинити використовувати Послуги.

Предмет договору

4.1. Предмет договору — Застосунок Axsioma, який дозволяє Клієнтам користуватися всім можливим функціональним комплексом цієї Програми для створення чатів/каналів на платній основі.

4.2. Щоби використовувати Послуги в максимальному обсязі, ви маєте зареєструватися та створити активний особистий Обліковий запис. Ви можете створити Обліковий запис якщо вам виповнилося принаймні 18 років або ви досягли повноліття у своїй юрисдикції (якщо воно настає раніше). Реєстрація Облікового запису має на увазі передачу Адміністрації певної особистої інформації: повного імені, адреси електронної пошти, номеру мобільного телефону, а також зазначити спосіб оплати (реквізити кредитної/дебетової картки). Також ви в разі проходження верифікації зобов’язуєтеся надати фото паспорта або ID-картки згідно з правилами, прописаними у розділі «верифікація» Застосунку Axsioma. Ви погоджуєтесь забезпечити точність, повноту та актуальність даних свого Облікового запису. Якщо ви не в змозі забезпечити точність, повноту та актуальність даних свого Облікового запису, у тому числі наявність дійсного інструменту оплати, це може призвести до припинення доступу до використання Програми або розірвання Адміністрацією цього Договору з вами. Ви несете відповідальність за всі дії, що виконуються з вашого Облікового запису, і погоджуєтесь за жодних обставин не розголошувати ім’я користувача та пароль. Ви не можете створити кілька Облікових записів, якщо Адміністрація не надала відповідного дозволу на це.

4.3. Клієнт не має права дозволяти використовувати свій Обліковий запис  третім особам. Забороняється передавати права на Обліковий запис або іншим способом передавати Обліковий запис будь-якій іншій фізичній чи юридичній особі. Користуючись Застосунком, Клієнт погоджується дотримуватися чинного законодавства та використовувати Програми виключно з законною метою. У деяких випадках Адміністрація може надіслати запит на пред’явлення посвідчення особи, для надання доступу до Послуг або можливості скористатися ними. В такому випадку Клієнт погоджується, що може втратити повний/частковий доступ до функціонала Програми або можливість скористатися ним, якщо відмовиться надати всі зазначені у п.4.2. цього Договору дані.

4.4. Клієнт погоджується не надавати Контент ганебного, наклепницького, ненависницького, насильницького, непристойного, незаконного або образливого характеру, як це визначає Адміністрація на свій розсуд, незалежно від того, чи допускає закон розповсюдження таких матеріалів. Адміністрація може (але не зобов’язана) розглядати, контролювати або видаляти Контент на свій розсуд у будь-який час і з будь-якої причини без попередження Власників. Адміністрація залишає за собою право блокувати чати/канали і Облікові записи в разі скарг на чат/канал або розміщений в ньому Контент неналежного характеру.

4.5. Клієнт самостійно несе відповідальність за доступ до мережі передачі даних, необхідний для використання Програми. При отриманні доступу до Програми або її використання за допомогою додаткового пристрою може стягуватися плата за передачу даних за тарифами оператора мобільного зв’язку, який обслуговує Клієнта. Надання доступу може перериватися або затримуватися через роботу мережі Інтернет та електронних засобів зв’язку, за що Адміністрація не несе відповідальності.

Оплата та виплати

5.1. Платні послуги дозволяють Клієнтам отримувати доступ до чатів/каналів, створених третіми особами, та користуватись їхнім контентом в обмін на одноразову або періодичну абонентську плату. У разі придбання підписки на окремий чат/канал або більшої кількості чатів/каналів Клієнт отримає доступ до будь-якого контенту, доступного в рамках такої підписки на поточний час без обмежень в користуванні. Власники чатів/каналів можуть приймати самостійні рішення щодо періодичного оновлення контенту, який вони надають у рамках підписки.

5.2. Адміністрація утримує комісію в розмірі 10 % від вартості долучення до чату/каналу з Власників за кожного Користувача і з кожної абонентської плати, якщо це чат/канал без визначеного терміну дії. Стягнені кошти використовуються для забезпечення роботи/обслуговування сервісу, що надається Адміністрацією для Клієнтів, де частина комісії — це послуги Сервіс-провайдера. Адміністрація не несе відповідальності за збої та проблеми в роботі Сервіс-провайдера, який надає послуги, що спричиняють  втрату тих чи інших коштів при здійсненні оплати. Адміністрація може (але не зобов’язана) допомогти у вирішенні спору між Клієнтом та Сервіс-провайдером попередньо перевіривши інформацію, отриману від обох сторін конфлікту. Також Адміністрація не несе відповідальності за збої та проблеми, пов’язані з Платіжними системами, платіжними картками та рахунками клієнтів, банками-емітентами, які обслуговують картки/рахунки клієнтів.

5.3. У відносинах між Клієнтом та Адміністрацією остання залишає за собою право в будь-який час на свій розсуд визначати та/або змінювати розмір комісії, отриманої через використання Застосунку Axsioma, попередньо повідомивши про це Клієнтів.

5.4. Споживач може в будь-який момент скасувати підписку на чат/канал, проте вартість, яка була оплачена при долученні до чату/каналу, може бути повернена тільки в тому випадку, якщо Користувач звертається до Адміністрації з письмовим поясненням причин протягом 3 днів із моменту здійснення оплати за допомогою email-звернення за адресою [email protected] або звернення до служби технічної підтримки. Повернення платежів може бути тільки в у випадку, якщо це були шахрайські або неналежні дії з боку Власника чату. Адміністрація має підтвердити отримання запиту на повернення електронним повідомленням, надісланим на вказану при реєстрації Облікового запису електронну пошту Клієнта. Якщо підтвердження не надходить протягом 24 годин з моменту надсилання запиту, Адміністрація просить звернутися до служби підтримки через Застосунок або за вказаним на сайті телефоном. Щодо скасування абонентської плати чату/каналу без визначеного терміну дії, вона може бути скасована до дати наступної оплати. Вона настає за день до дати (мається на увазі числове значення) на момент долучення до такого чату/каналу. Адміністрація не несе відповідальності та не розглядає претензії, якщо Користувач не виконує потрібні для подання запиту на повернення дії в зазначений у цьому пункті термін. 

5.5. Виплата за підписки Власникам чатів/каналів здійснюється після виконання Власником послідовних дій у розділі «Виплата» свого профілю та після обов’язкового проходження процедури верифікації. Адміністрація проводить перевірку документів, зазначених у п. 4.2., протягом 5 робочих днів із моменту додавання цих документів до розділу «Верифікація» Застосунку та/або подання заявки на виведення коштів. Ця процедура проводиться один раз, внаслідок чого Власник стає верифікованим на виплати Клієнтом. Усі наступні виплати відбуваються протягом 3 робочих днів після запиту на виведення коштів без повторного проходження верифікації, за винятком випадків, передбачених тим чи іншим законодавством щодо заміни/оновлення документів, що підтверджують особу Клієнта.

5.6. Адміністрація здійснює автоматичну виплату за умов, якщо Клієнт видаляє свій Обліковий запис, шляхом перерахування залишкової суми на актуальні реквізити, зазначені в Обліковому записі Клієнта. Якщо реквізити є не актуальними або термін їх дії сплив і платіж відхиляється обслуговуючим банком клієнта, Адміністрація письмово повідомляє про це Клієнта за вказаною в Обліковому записі Клієнта електронною адресою. Клієнт повинен надати актуальні реквізити (завірену довідку банку з мокрою печаткою, у якій будуть вказані всі актуальні дані Клієнта, що підтверджують його особу та банківські реквізити його рахунку) протягом 5 робочих днів після отриманого повідомлення від Адміністрації. Якщо клієнт не надає нових/актуальних реквізитів у ці терміни, Адміністрація вважає Видалення облікового запису та ненадання відповіді припиненням дії цього Договору та залишає за собою право розподілити суму залишку  на потреби Адміністрації та розвиток проєкту (Застосунку Axsioma).

Права та обов’язки сторін.

6.1. Адміністрація забезпечує функціонування та працездатність Програми та зобов’язується оперативно відновлювати їх у випадку технічних збоїв та. Адміністрація не несе відповідальності за тимчасові збої та перерви в роботі Програми та спричинену ними втрату інформації в конкретний момент збоїв.

6.2. Якщо при використанні програми будуть виявлені помилки, Адміністрація зобов’язується вжити необхідних заходів для їх виправлення в максимально короткі терміни. Точні терміни усунення конкретних помилок можуть визначатися з огляду на те, що сервіс тісно взаємодіє з іншими програмами сторонніх розробників, операційними системами та апаратними ресурсами комп’ютерів Клієнтів, Сервіс-провайдерів, через що та працездатність та час усунення проблем повною мірою не залежать тільки від Адміністрації.

Вирішення суперечок

7.1. Програма Axsioma та її сервіси, включно зі всіма скриптами, програмами, контентом та оформленням, надаються за принципом «як є». Адміністрація не гарантує, що всі функціональні можливості відповідатимуть очікуванням Клієнта та можуть використовуватися для досягнення його конкретної мети. Клієнт підтверджує, що заздалегідь ознайомився в необхідному та достатньому обсязі із сервісом, що надається Адміністрацією, і підтверджує, що зацікавлений у використанні Застосунку Axsioma. Адміністрація також відмовляється від будь-яких гарантій того, що Програма Axsioma та її функціонал або сервіси можуть підходити або не підходити для конкретних цілей Клієнтів. Адміністрація не може гарантувати й не обіцяє жодних специфічних результатів від використання Застосунку Axsioma та його можливостей.

7.2. Адміністрація не ініціює й не контролює розміщення Власником будь-якої інформації в процесі використання Застосунку Axsioma, не впливає на її зміст і цілісність, а також у момент розміщення зазначеної інформації не знає й не може знати чи порушує вона права та інтереси третіх осіб, що охороняються законодавством та міжнародними договорами.

7.3. За зміст даних, що створюються й підтримуються Клієнтом, несе відповідальність безпосередньо Клієнт. Адміністрація не здійснює попереднього контролю за змістом інформації, що розміщується та/або розповсюджується Клієнтом, однак якщо розміщення та розповсюдження такої інформації суперечить законодавству України та інших країн, Адміністрація має право заблокувати або видалити відповідний Обліковий запис та дані без будь-якого попередження.

7.4. За жодних обставин Адміністрація не несе відповідальності перед Клієнтами або перед будь-якими третіми особами за будь-який непрямий, випадковий, ненавмисний збиток, включаючи реальні збитки, втрачені вигоди або втрачені дані, шкоду честі, гідності або діловій репутації, що виникла у зв’язку з використанням Застосунку Axsioma, вмісту або інших матеріалів, до яких Клієнт або інші особи отримали доступ за допомогою Застосунку Axsioma, навіть якщо Клієнт попереджав або вказував на можливість такої шкоди.

7.5. Адміністрація не несе відповідальності перед Клієнтами за будь-яку шкоду, будь-яку втрату доходів, прибутку, інформації або заощаджень, пов’язаних із використанням або з неможливістю використання Застосунку Axsioma, у тому числі в разі попереднього повідомлення з боку Клієнта про можливість такої шкоди або за будь-яким позовом.

7.6. Адміністрація не несе відповідальності за будь-які збитки комп’ютеру Клієнта, його мобільним пристроям, будь-якому іншому обладнанню або програмному забезпеченню, спричиненому або пов’язаному із завантаженням Програми та/або завантаженням матеріалів із Застосунку Axsioma або за при переході за посиланнями, розміщеними в чатах/каналах Застосунках Axsioma.

7.7. У разі виникнення будь-яких суперечок чи розбіжностей, пов’язаних із виконанням цього Договору, Клієнт та Адміністрація докладуть усіх зусиль для їхнього розв’язання шляхом проведення переговорів. У разі, якщо спори не будуть вирішені шляхом переговорів, вони підлягають вирішенню в порядку, встановленому законодавством України за місцем знаходження Адміністрації.

7.8. Адміністрація має право в разі порушення Клієнтом умов цього Договору щодо використання Програми та її Послуг в односторонньому порядку розірвати цей Договір.

Дія, зміна та розірвання цього Договору

8.1. Ця Угода регулюється та тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, які не врегульовані цим Договором, підлягають розв’язання відповідно до законодавства України, якщо інший порядок визначення застосовного права не передбачений Договором або нормами міжнародного права.

8.2. Цей Договір набуває чинності для Клієнта з моменту його приєднання до нього та діють протягом невизначеного строку. Приєднанням Клієнта до цієї Угоди є дії, які полягають у відвідуванні, використанні Програми або Послуг, які пропонуються Адміністрацією.

8.3. Даний Договір поширюється на всі оновлення Програми, що надаються Клієнту, якщо тільки при оновленні Програми не пропонується ознайомитись та прийняти новий договір або доповнення до цього Договору.

8.4. Адміністрація має право змінювати умови цього Договору в односторонньому порядку шляхом розміщення зміненого тексту в мережі Інтернет на сторінці https://axsioma.com/publichnaya-oferta/.

8.5. Якщо з певних причин одне або кілька положень цього Договору будуть у встановленому порядку визнані недійсними або такими, що не мають юридичної сили, це не впливає на дійсність або застосовність інших положень цього Договору.

8.6. При розірванні цього Договору будь-якою стороною та з будь-яких підстав Адміністрація та Клієнт зобов’язані повністю припинити використання Програми.

Авторські права

9.1. Програма є результатом інтелектуальної діяльності та об’єктом авторських прав Адміністрації, які регулюються та захищені законодавством України щодо інтелектуальної власності та нормами міжнародного права.

9.2. Алгоритми роботи Програми та її вихідні коди (зокрема їхні частини) є комерційною таємницею Адміністрації. Будь-яке їхнє використання або використання Програми з порушенням умов цього Договору розглядається як порушення прав Адміністрації та є достатньою підставою для позбавлення Користувача наданих за цим Договором прав.

9.3. Цим Договором Клієнту надається не право власності на Програму та її компоненти, а лише право використання Програми та її компонентів відповідно до умов, зазначених у цьому Договорі.

9.4. Цим Договором Клієнту не надається жодних прав на використання товарних знаків та знаків обслуговування Адміністрації та/або її партнерів.

9.5. Клієнт не має права за жодних умов видаляти або робити малопомітною інформацію та відомості про авторські права, права на товарні знаки, знаки обслуговування, патенти, зазначені в Програмі.

9.6. Клієнт не має права копіювати, розповсюджувати Застосунок Axsioma та його компоненти в будь-якій формі, у тому числі у вигляді вихідного коду, під приводом здачі в оренду, безоплатного користування або прокату. 

9.7. Клієнт не має права використовувати Застосунок Axsioma у будь-який спосіб, що суперечить або призводить до порушення цього Договору або законодавства України та норм міжнародного права.

9.8. Відповідальність за порушення авторських прав настає відповідно до законодавства України та норм міжнародного права.

Конфіденційність. Захист персональних даних

10.1. Збір та використання нами особистої інформації, пов’язаної з Послугами, що надаються, відбувається відповідно до Політики конфіденційності Axsioma, опублікованої за адресою: https://axsioma.com/privacy/.

10.2. Адміністрація зобов’язується вживати передбачених законодавством України та нормами  міжнародного права необхідних заходів для захисту персональних даних Користувачів від неправомірного доступу чи розкриття.