Застосунки

Трекери корисних звичок

За різними даними, звичка формується в період від 3 до 8 тижнів. Але для того потрібно докласти певних зусиль. Як мінімум, повторювати певну дію регулярно, а щоби не забувати про це, можна скористатися трекером корисних звичок — до нашої добірки увійшли кілька безкоштовних та зручних застосунків.

Avocation

З цим застосунком ви самостійно визначаєте, скільки часу на день готові присвятити формуванню нової звички. В Avocation є персонаж — віртуальний помічник. Він допоможе «прокачати» різні сфери життя від продуктивності та стосунків до креативності. Програма даватиме практичні поради та нагадуватиме про необхідність «тренування» та ведення статистики.

Посилання для завантаження: Android | iOS

Productive

Це — універсальна програма для відстежування звичок та планування завдань. На етапі реєстрації потрібно буде вказати, о котрій годині ви прокидаєтесь, скільки приблизно часу на день марнуєте та наскільки просто (або навпаки) вам фокусуватися на виконанні певних завдань. Застосунок запропонує вам на вибір 4 корисні звички — регулярне пиття води, читання книг, заняття спортом або медитацію.

Посилання для завантаження: Android | iOS

Habitify

Habitify, як і Productive, пропонує почати з однієї із «вбудованих» звичок — читання, медитації, планування дня, бігу або ведення щоденника. Але можна додавати й власні — достатньо зазначити назву, мету та встановити нагадування. Щодня потрібно робити короткий звіт про виконання завдання. а застосунок щомісяця вираховуватиме середній показник виконання кожної звички.

Посилання для завантаження: Android | iOS

Proddy: Your Habit Tracking Journal

Легка у використанні та гейміфікована програма, що ще й мотивує. Перед тим, як розпочати роботу над звичкою, застосунок попросить вас вказати причину — чому саме або для чого вам це потрібно. Proddy майже незамінний, коли треба зосередитися на чомусь та не відволікатися на дрібниці — тут є режим тиші, що «перекриває» решту програм, таймер та спеціальні нагадування.

Посилання для завантаження: Android | iOS

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 9 фоторедакторів, про які ви могли забути

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.