Бізнес

Як вийти на дохід із 6-значними цифрами: досвід одного графічного дизайнера

Попри те, що більшість із нас працює повний робочий день, є й ті, хто після основної роботи займається неосновною, або фрілансом. Для одних це — джерело додаткового прибутку, для інших — хобі або можливість реалізуватися в іншій, часом цікавішій сфері. Якщо говорити про творчу діяльність або консультаційні послуги, то фахівці часто реєструються на спеціалізованих біржах і ресурсах. Щоправда, вважається, що заробіток на них зовсім невисокий та іноді зовсім не виправдовує витрачених зусиль. Ми вирішили поділитися з вами надихаючою історією успіху графічної дизайнерки, що саме на фріланс біржі заробила понад сотні тисяч доларів США.

Сім років тому Дженніфер Шілі працювала на двох роботах, проте вирішила додатково пропонувати свої послуги з графічного дизайну ще на відомій платформі Fiverr. І згодом зрозуміла, що саме це докорінно змінило її життя. За цей час саме на фрілансі вона заробила понад 366 000 доларів, не полишаючи основної роботи. У розмові з CNBC Make It дівчина розповіла про власний досвід поєднання цих джерел прибутків та поділилася власними інсайтами, які можуть надихнути й кожного з нас.

Найперша порада від Дженніфер — зосередитися на тому, що дійсно захоплює та приносить задоволення. Тому що коли ви вирішуєте працювати ще більше за стандартний 8-годинний робочий день, варто займатися тим, що подобається. Тобто перетворити хобі на бізнес. А тоді — просто почати.

Одна з найскладніших речей у побудові власного бізнесу — пошук перших клієнтів. І саме біржі фрілансу, на думку Шілі, сприяють цьому якнайкраще. Адже тут можна не просто пропонувати свої послуги, а і спілкуватися з іншими людьми, використовувати їхній досвід у просуванні власних брендів.

Ще одна порада від Шілі — ретельно продумати свій новий графік, адже вільного часу й так у більшості з нас обмаль. Коли додаткове навантаження чітко регламентоване, до нього простіше пристосуватися та запобігти неминучому вигоранню. Дженніфер, наприклад, повністю відмовилась від вечірок, які дуже любила відвідувати раніше.

Важлива річ, яку потрібно усвідомити, — те, що перші заробітки будуть скромними, якщо не сказати мізерними. Тому Шілі радить від початку зайняти доволі гнучку позицію в питаннях ціноутворення. Вона починала з 5 доларів за проєкт, поступово збільшивши цінник до 125 доларів за один дизайнерський продукт. Таке зростання потребувало багато часу: перші три роки Дженніфер практично не бачила віддачі. Проте вона не здалася й у підсумку заробила на фрілансі набагато більше, ніж за той самий проміжок часу на основній роботі.

Звичайно, таке рішення підходить не всім і не кожен ладен відмовитися від звичного способу життя. Але історія Шілі доводить, що якщо правильно визначити мету, її цілком реально втілити в реальність, чи не так?

Джерело: Business Insider

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що краще: писати чи телефонувати потенційному клієнту? Результати нового дослідження

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.