Застосунки

Застосунки для автомобілістів

Навіть досвідчені водії можуть не знати, скільки існує корисних застосунків, що значно покращили би їх життя, та користуються переважно тільки навігаторами. До нашої добірки увійшли кілька програм, які могли би стати вам у пригоді.

Drivvo

Застосунок буде помічником для тих, хто проводить за кермом майже весь свій час або багато подорожує. Програма завчасно нагадуватиме про наближення техогляду та вестиме журнал витрат на паливо, обслуговування автомобіля. Це — зручний планувальник подорожей, хоча користуватися ним можна і для прогнозування щоденних поїздок.

Посилання на завантаження: Android | iOS

AutoGuard Dash Cam

Цей застосунок — альтернатива відеореєстратору. За умови підключення bluetooth-пристроїв.запис відео розпочинається автоматично, програма фіксує маршрут та швидкість, а в критичній ситуації спрацьовує автоматично та робить фото того, що саме відбувається. Коли пристрій закінчить фільмування, ви можете завантажити запис на YouTube.

Посилання на завантаження: Android | iOS

Park My Car / Find My Car Parking Location

Застосунок стане в пригоді тим, хто багато подорожує або часто відвідує місця з великими скупченнями людей (торговельні центри тощо), тобто шукає, де залишив авто. Достатньо просто зафіксувати геолокацію, і смартфон самостійно проведе вас до місця паркування.

Посилання на завантаження: Android | iOS

Car Scanner ELM OBD2

Програма допомагає водієві з первинною діагностикою авто на предмет можливих несправностей. Особливо корисною вона буде для тих автолюбителів, що не сильно заглиблювалися, як саме влаштований транспортний засіб, або часто подорожує самостійно. Програма зчитує коди несправностей, визначає продуктивність автомобіля, відстежує показники датчиків та вміє розраховувати витрати палива в реальному часі або за певним маршрутом. Хоча повноцінну комп’ютерну діагностику застосункові, звичайно, не замінити. 

Посилання на завантаження: Android | iOS

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Добірка GPS-трекерів для відстежування місцеперебування дитини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.