Застосунки

Застосунки для прослуховування музики та подкастів, про які ви могли забути

Ще кілька років тому до подкастів ставилися досить скептично, але останнім часом люди надають перевагу саме цьому формату. Секрет його популярності простий: слухати програми та лекції можна будь-де, навіть займаючись якимись рутинними, але невідкладними справами. Отже, мінідобірка застосунків для прослуховування аудіоконтенту вже є і в нас.

Deezer Music

Deezer Music — якісний потоковий сервіс для прослуховування треків онлайн та офлайн. Як і більшість популярних платформ, застосунок формує плейлист, спираючись на уподобання свого користувача. Підбір дисків запускається функцією flow після сплати за підписку, хоча ви знайдете тут і готові безкоштовні аудіозбірки.

Посилання для завантаження: Android | iOS

SoundCloud

Цей безкоштовний сервіс для прослуховування музики та аудіодоріжок завантажували мільйони разів по всьому світі. З-поміж найтрендовіших функцій застосунку — можливість підписуватися на аудіоканали, відстежувати трендові композиції, здійснювати пошук по бібліотеках програми й т. ін.

SoundCloud — це не просто платформа з аудіоконтентом. Тут можна спілкуватися з рідними та друзями й навіть надсилати повідомлення улюбленим виконавцям, спікерам та подкастерам. Зверніть увагу — застосунок орієнтований на тих, хто надає перевагу потоковим сервісам, далеко не всі треки можна завантажувати на мобільні пристрої.

Посилання для завантаження: Android | iOS

Wynk Music

Найкращі композиції чекатимуть на вас уже на головній сторінці Wynk Music. Тут ви знайдете добірки за різними жанрами, визначений застосунком топ треків, найпопулярніші та геть маловідомі твори на різних мовах. З-поміж більш як 3 мільйонів пісень є як всесвітньо відомі, так і ті, що ніколи не виходили за рамки свого місцевого рівня. Також ви можете використовувати Wynk Music як програвач для прослуховування треків, збережених у форматі mp3 в пам’ять вашого мобільного пристрою.

Посилання для завантаження: Android | iOS

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фітнес-додатки для самостійних занять спортом

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *