Застосунки

Застосунки для редагування відео для Instagram

Відеоконтент в Instagram неймовірно популярний. Навіть якщо ваш акаунт приватний і ви робите публікації для рідних та друзів, чому б не перетворювати їх на такі, які хотілося б передивлятися знову і знову? До цієї добірки увійшли кілька програм, у яких зручно працювати з роликами саме для Instagram.

VideoShow

Це — одна з найпопулярніших програм серед любителів та професіоналів, що просто і красиво поєднує фото та відео. У застосунку можна додавати зображення, анімацію, стікери, тексти, фільтри, музику та навіть записувати власний голос. Ролики зберігаються в Mp3 форматі, прямо в програмі їх можна стискати для швидкого надсилання електронною поштою або в месенджері.

Посилання на завантаження: Android | iOS

KineMaster

Досить проста в користуванні та багатофункціональна програма для створення доволі складних медіафайлів. Окрім додавання різноманітних ефектів, фільтрів та текстів у цьому застосунку можна накладати на доріжку декілька шарів аудіо чи відео, користуватися спецефектами, додавати тривимірні переходи тощо.

Мінус безкоштовної версії в тому, що на кожне готове відео застосунок додає свій вотермарк. Позбутися його можна, придбавши підписку, але функціонально вона від free відрізняється мало чим.

Посилання на завантаження: Android | iOS

InShot

Цей безкоштовний застосунок має всі необхідні функції та ефекти, щоби знімати трендові відео для інстаграму. Тут є обрізка та злиття, музична бібліотека, можливість додавати в ролик тексти, наліпки, власний голос, також креаторам пропонуються колекції фільтрів, переходів та ефектів.

Програма створена не тільки для Instagram — тут можна монтувати та редагувати ролики також для YouTube, TikTok, WhatsApp та інших соціальних платформ.Посилання на завантаження: Android | iOS

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Astra Starr: українці презентували першого віртуального інфлуенсера

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *