Застосунки

Застосунки-ігри для діток

До смартфону в руках дитини можна ставитися по-різному. Одні так заспокоюють та відволікають малюків мультфільмами, другі — розвивають моторику та логічне мислення за допомогою ігор, а треті завантажують застосунки, створені спеціально для дітей. Про кілька з них розповідаємо в нашій добірці.

Вчимо фігури й кольори

Програма розрахована на діток 2–4 років — тепер навчитися розрізняти геометричні форми, знаходити їх у просторі та вчити кольори можна будь-де. Гра розвиває моторику пальчиків, логіку, кмітливість, зорову память, спостережливість, навичку зіставляти однакові предмети. Головний герой гри — кролик, який за виконання завдань на розвиток інтелекту отримує бонуси.

Посилання для завантаження: Android, iOS

Читайлик

Цей застосунок стане в пригоді батькам, що планують вчити дитину читати по складах. Наприклад, перед вступом до садочку чи і школи. У програмі 19 уроків різного рівня складності. Дитина вчиться зосереджуватися на складах, кожна вправа супроводжується голосовими коментарями. Тобто малюк одночасно вчиться сприймати букви та їхні комбінації на зір та на слух. Читайлик — це просте керування, необмежена кількість повернень до будь-якого уроку, інтерактив за рахунок зміни фонів та кольорів, а згодом для дитини можна буде завантажувати і власні тексти.

Посилання для завантаження: Читайлик для Android, альтенатива для iOS — Буквограйка

Math Kids

Застосунок створили для дошкільнят, але вчити з ним математику можна вже з 2–3 років. У Math Kids на малюків чекають гри для вивчення цифр, є безліч завдань на додавання та віднімання. Батьки можуть відстежувати прогрес дитини та контролювати складність. А ще в застосунку є головоломки, вікторини, завдання на порівняння та багато іншого.

Посилання для завантаження: Android, iOS

Дуже голодна гусінь

Цей застосунок-гра сподобається малятам, котрі тільки починають знайомитися з кольорами та формами. Його розробили відповідно до вимог US Head Start Child Development and Early Learning Framework. Головний герой програми — гусінь, що пропонуватиме малюкам вирішувати тривимірні головоломки — в додатку 6 рівнів складності та близько 50-ти завдань.

Посилання для завантаження: Android, iOS

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Програми для монтажу відео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.